دوربين پشت آينه اي خودرو مدل WIFI

دوربين اتومبيل پشت آينه اي کوچک مدل  WIFI مناسب جهت انواع خودرو مي باشد . پشت آيينه جلوي اتومبيل نصب مي گردد . داراي قابليت دخيره سازي فيلم و تصاوير بر روي مموري مي باشد. و امکان انتقال از طريق واي فاي بر روي موبايل و تبلت امکان پدير است . ضبط وقايع حين حرکت و در زمان پارک خودرو قابليتي ارزشمندي است و براي هر اتومبيل ضروري ميباشد.

دوربين اتومبيل پشت آينه اي خودرو مدل WIFI بسيار کوچک و ظريف هستند . با اين نوع دوربين به راحتي کليه وقايع رانندگي را ثبت و در زمان نياز از آن استفاده مي کنيد به عنوان مثال :

- در زماني خودرو در محلي پارک است و در زماني که شما حضور نداريد فردي نسبت به آسيب رساندن به خودروي شما اقدام کرده است يا بر روي اتومبيل شما خط انداخته است که شما به سادگي ميتوانيد با بازبيني فيلم فرد خاطي را شناسايي نماييد .

- در زمان حرکت حادثه اي رخ ميدهد که با ارائه اين فيلم به پليس به راحتي فرد مقصر قابل تشخيص است


- افرادي که جهت اخاذي خود را به جلوي اتومبيل مي اندازند تنها با ارائه مدارک مستندي همچون فيلم مي توان مقصر را رسوا کرد.

- در زماني که خودرو شما جلوي منزل پارک شده است به راحتي نگهبان منزل نيز مي باشد .


قابليت نصب بدون جلب توجه پشت آينه جلوي اتومبيل

دوربين امنيتي خودرو

دوربين اتومبيل کوچک داراي امکانات و قابليت هاي متعدد از جمله:

  • - قابليت ضبط بر روي موبايل
  • - امکان دخيره سازي و پلي بک بر روي حافظه موبايل از طريق واي فاي
  • - قابل نصب با نرم افزار اندرويد و IOS
  • - داراي سنسور تشخيص حرکت و ضبط ويدئو
  • - قابليت نصب حافظه از 4 گيگ تا 32 گيگابايت
  • - دوربين با ديد 140 درجه
  • - داراي باتري اضطراري 200 ميلي آمپر ساعتي


مناسب براي اکثر اتومبيل ها

نکات بسيار مهم در مورد دوربين هاي خودرو مشابه موجود در بازار:

1- برخي از دوربين هاي خودرويي موجود در بازار بزرگ و جلب توجه کننده از بيرون اتومبيل ميباشند. اين موضوع خود باعث تحريک دزد نسبت به سرقت همين وسيله ميباشد . چون سارق اتومبيل در ابتدا تصور مي کند که دوربين هاي بزرگ و LCD دار وسيله اي هستند که شما در ماشين جا گذاشته ايد يا فکر ميکنند نوعي جي پي اس است و فرصت را ازدست نميدهند و اقدام به سرقت همين وسيله ميکنند .

بنابراين به توصيه پليس از وسايلي که توجه سارق را جلب مي کند استفاده نکنيد

2- برخي از دوربين هاي خودرويي موجود در بازار به يک آينه شيشه اي بي کيفيت متصل هستند و به همراه يک نمايشگر بي کيفيت تر ارائه مي شوند . در اين نوع دوربين ها يا بايد آينه جلو خودرو که فابريک و بسيار باکيفيت است با اين آينه بي کيفيت تعويض گردد و يا اين دوربين اينه اي بر روي اينه وسط خودرو نصب مي گردد که در هر صورت باعث افت ديد عقب و در نهايت باعث بروز حوادث در رانندگي مي گردد . به عنوان مثال بسياري از خودرو هاي خارجي و داخلي مدل بالا مجهز به آينه الکتروکروميک هستند که ديد در شب را به خوبي افزايش ميدهند .

آيا تعويض اين آينه مجهز با دوربين آينه دار کار غير عقلاني است؟!

3- دوربين مخفي خودرو پشت آينه اي مجهز به سيستم انتقال تصوير واي فاي بر روي موبايل و تبلت اندرويدي يا آي او اس پيشرفته ترين تکنولوژي روز دنيا مي باشد که به سادگي پشت آينه وسط اتومبيل نصب ميشود. جلب توجه نميکند ، کيفيت بسيار بالاي بدنه و همچنين ضبط صدا و تصوير دارد ، مجهز به سيستم شناسايي حرکت Motion Detection ميباشد و همچنين مجهز به حالت پارک مود يا همان G-Sensor است در اين حالت درصورتي که دوربين خاموش باشد و ضربه اي به خودرو وارد شود جي سنسور فعال ميشود يک ويديو کوتاه ضبط و قفل ميشود .

بنابراين توصيه ميشود از دوربين خودرويي ضبط وقايع پشت آينه اي واي فاي استفاده کنيد و براي خودروي خود نگهبان ويژه داشته باشد .

بنر دوربين پشت آينه اي خودرو واي فاي

دوربين خودرو, دوربين ضبط وقايع, دوربين امنيتي خودرو, دوربين مخفي خودرو, دوربين بيسيم خودرو, دوربين مدار بسته خودرو, دوربين پشت آينه اي خودرو, دوربين خودرو, دوربين اتومبيل, دوربين جلو اتومبيل, دوربين داخل اتومبيل, جعبه سياه خودرو,

جهت سفارش کالا بر روي آيکون روبرو کليک کنيد :