تير و خلاصه مطالب

پر بازديد ترين ها

اين نزاع سياسي به حدي سنگين و مملو از توهين هاي عجيب و غريب هواخواهان هر دو جريان سياسي بود که به بخث نخست شبکه هاي اجتماعي و موبايلي تبديل شده است! به نظر مي آيد اين ارور ، يا به دليل اشکال در سرور راي گيري است يا آنکه افزايش يک رقابت ساده تلويزيوني به درگيري و جنگ سياسي ، توسط مسئولان ، بسته شده است.

شب قدر شبي است که سه اتفاق و يک رويکرد بزرگ در آن به وقوع مي پيوندد.

درست مثل اين است که يکي از مدل هاي مدرسه هنر هستند. ژست هاي آنها واقعا بامزه و جالب است.

اسب هاي مينياتوري مي توانند حيوانات خانگي خوبي باشند. به دليل اندازه کوچکشان حمل و نقل آساني دارند و نسبت به يک اسب معمولي نياز به غذاي خيلي کمتري دارند.آنها حيوانات مناسبي براي آموزش اسب سواري به کودکان هستند. طبيعت مطيع و طول عمر طولانيشان هم ، آنها را براي افراد ناتوان و معلول مناسب کرده است.

اين روزها که دير ازدواج کردن به يک مد تبديل شده است، ازدواج در سن پايين محاسن زيادي دارد که نمي توان منکر آن شد. به طور مثال زن در کنار همسر و با درک شرايط رشد مي کند، در حالي که دختراني که در سن بالاتر ازدواج مي کنند، شخصيت آنها شکل گرفته است و ناسازگاري در آنها بيشتر و انعطاف کمتر است.

عماق دريا محل ترسناکي مي تواند باشد. در واقع اگر راستش را بخواهيد، تا حالا اتفاق بدي براي من در داخل آب رخ نداده! اما وقتي که به اين تصاوير نگاه مي کنم، حس مي کنم اولين باري که به عمق بيش از 20 متري دريا بروم، مي تواند آخرين بار من باشد!

ما تصور مي کنيم که کار هرروزه يک مامور گمرک در يک فرودگاه شلوغ کمي کسل کننده است، اما گاهي اوقات در مورد طرح هاي عجيب و غريب و سبک مغزي مي شنويم که قاچاقچيان به کار مي برند.

اگر انسان خلاق، صبور، الهام‌بخش و پر از اهداف و آرزوهاي بزرگ هستيد، براي داشتن يک شغل مناسب و عالي کافي نيست! چرا؟ چون بايد شخصيت کاريزماتيک هم داشته باشيد. کاريزماتيک، يعني شخصيت پرجذبه و فرهمند که کلام و رفتار او ديگران را تحت‌تاثير قرار دهد. ترکيب همه اينها با هم موجب مي‌شود تا يک نفر در صدر توجه و موفقيت قرار داشته باشد.

سلام. من هنرمندي از اهالي ليتواني هستم. سفر خلاقانه ي من، حدود 2 سال پيش و هنگامي که دريافتم نياز به انجام کاري متفاوت در زندگي ام دارم آغاز شد. همواره در طول زندگي ام، از جادو و دنياي رمز و رازها لذت برده ام. براي همين تصميم گرفتم تا به آنها در قالب اين زيورآلات زيبا، جان دهم!

اين جاده ي عجيب و پر پيچ و خم، در چين است. نامش راه بهشت و يا بقول محلي ها دروازه بزرگ است. ارتفاع پايين ترين قسمت آن 200 متر از سطح دريا و ارتفاع بالا ترين قسمت آن 1300 متر از سطح دريا مي باشد.

گرفتن زاويه و پرسپکتيو مناسب در عکس گاهي اوقات بسيار مشکل است، اما براي اين عکاسان ديوانه، مهم نيست! از خودگذشتگي هايي که بهترين عکاسان جهان براي گرفتن بعضي عکس ها به کار مي برند واقعا قابل ستايش است. عکاسان حيات وحش هفته ها در کمپ ها در محيط هاي طبيعي سپري مي کنند تا حيوانات با آنها خو بگيرند

بعضي عکس ها هستند که وراي يک عکس ساده هستند! عکس هايي که بايد ساعت ها و روزها تماشايشان کرد و از ديدنشان سير نشد! عکس هايي که حرف هاي زيادي براي گفتن دارند و بدنبال گوشي شنوا هستند...

حدود 80 درصد مردان تمايل داشتند با همسرشان به خريد بروند و 20 درصد مردان خريد کردن را دوست نداشتند و ترجيح مي دادند همسرشان اين وظيفه را برعهده بگيرد؛ اما 59 درصد زنان ترجيح مي دادند با شوهرشان به خريد بروند.

تصاوير نفس گير و خيره کننده اي از آسمان را خواهيد ديد که الهام بخش اميدها و آرزوها هستند

رومان ساخوويچ سري جديد عکس هايش را با عنوان انتخاب مسير زندگي منتشر کرده است. در اين سري از عکس هاي وي، چهره تعدادي از جوان ها به دو قسمت تقسيم شده.

صفحه قبل

| 1 / 2 |

صفحه بعد